تخفیفان، اولین و بزرگ‌ترین وب‌سایت تخفیف گروهی ایران، همواره مورد توجه رسانه‌های جهانی قرار داشته است. این بار هم در همین راستا، رسانه‌‌ی ملی هلند با تهیه‌ی یک گزارش اختصاصی به تخفیفان و موفقیت‌هایش در فضای کسب‌و‌کار استارتاپی ایران پرداخته و گفت‌و‌گویش با نازنین دانشور را در این شبکه‌ی تلویزیونی، نمایش داده است.

رسانه ملی هلند (NOS)، در گزارشی با عنوان «فرصت‌های جدید در سیلیکون‌ولی ایران» با تاکید بر فعالیت کارآفرینان جوان ایرانی که طی سال‌های اخیر موفق به راه‌اندازی کسب‌و‌کارهای مختلفی شده‌اند، تخفیفان را یک نمونه‌ی موفق و قابل توجه از ظرفیت‌های فضای اینترنت در ایران عنوان کرد. در این گزارش آمده است: «تخفیفان یکی از شرکت‌های موفق ایرانی است که از ظرفیت‌های عظیم اینترنت در این کشور استفاده می‌کند.»

توماس اردبرینک، خبرنگار این شبکه در مورد تخفیفان اضافه می‌کند: «این استارتاپ توسط یک خانم ایرانی به نام نازنین دانشور راه‌اندازی شده است. او یکی از موفق‌ترین کارآفرینان اینترنتی است و شرکت او را می‌توان یک نسخه‌ی ایرانی از گروپون دانست که رشد بسیار سریعی داشته است و اگر محدودیت‌ها برداشته شوند، این سرعت رشد حتما بیش‌تر خواهد شد.»

نازنین دانشورتخفیفان توسط نازنین دانشور که از موفق‌ترین کارآفرینان ایرانی است راه‌اندازی شده است و طی این سال‌ها رشد سریعی داشته است.

نازنین دانشور، موسس و رییس هیات مدیره تخفیفان در پاسخ به سوال این خبرنگار در رابطه با محدودیت‌های کنونی، این‌چنین می‌گوید: «تحریم برای ما فرصت‌هایی را ایجاد کرده است و در نبود شرکت‌های بزرگ مانند فیس‌بوک، ما کارهای زیادی می‌توانیم انجام دهیم. پس از حضور این شرکت‌ها، یکی از این دو حالت اتفاق می‌افتد: یا در آن شرکت‌ها ادغام خواهیم شد و  یا این شرکت‌ها بر ما غلبه می‌کنند.»

خبرنگار شبکه ملی هلند در قسمت دیگری از گزارش خود به امیدواری برای بهبود وضعیت اینترنت و افزایش حمایت دولتی از کارآفرینان جوان اشاره می‌کند و می‌گوید: «کسب‌و‌کارهای جوان رشد سریعی دارند و در اغلب نقاط جهان، سرمایه‌گذاران خطرپذیر با استفاده از پول، باعث رشد این کسب‌و‌کارها می‌شوند. که این موضوع در میان سرمایه‌گذاران امریکایی شایع است. با این حال، این روش‌ها به دلیل تحریم، در بازار ایران ممکن نیست.»

گزارش تلویزیون ملی هلند درباره تخفیفان

تخفیفان یکی از موفق‌ترین استارتاپ‌های ایرانی است که در سال ۱۳۹۰ راه‌اندازی شد و در زمینه‌ی ارائه‌ی تخفیف گروهی فعالیت می‌کند. این شرکت به عنوان یکی از بزرگ‌ترین شرکت‌های ایرانی، پیش از این نیز در رسانه‌های بین‌المللی بسیاری مانند وال‌استریت‌ژورنال، بلومبرگ، واشینگتن‌پست، فوربس و گاردین مورد توجه قرار گرفته است.

در انتها، گزارش تلویزیون ملی هلند درباره‌ی تخفیفان را می‌توانید مشاهده کنید.

کانال تلگرام تخفیفان