از این به بعد می‌توانید تخفیفان را در تلگرام دنبال کنید. کانال تخفیفان در اپلیکیشن تلگرام، می‌تواند منبع شما برای دریافت آخرین تخفیفان‌ها، خبرها یا اعلامیه‌های مربوط به ما باشد. آدرس زیر را در گوشی هوشمند خود باز کنید و آخرین مطالب را سریع‌تر از همیشه از این طریق دنبال کنید:

کانال تخفیفان در تلگرام

اگر با موبایل هستید: بعد از کلیک روی آدرس بالا، به اپلیکیشن تلگرام هدایت خواهید شد. در آن‌جا روی گزینه‌ی Join کلیک کنید.

اگر با کامپیوتر هستید: بعد از کلیک روی آدرس بالا، لینک مربوطه در مرورگر شما باز خواهد شد. ابتدا نرم‌افزار تلگرام را انتخاب کرده و در پنجره‌ی اول، گزینه‌ی OK را بزنید، سپس گزینه‌ی Lunch Application را انتخاب کنید. به نرم‌افزار تلگرام هدایت خواهید شد. در آن‌جا روی گزینه‌ی Join Channel کلیک کنید. (توجه داشته باشید برای دنبال کردن کانال تلگرام با کامپیوتر، باید از آخرین نسخه تلگرام استفاده کنید.)

اما کانال‌های تلگرام چطور کار می‌کنند؟

این کانال‌ها، ابزاریبرای برادکستینگ(Broadcasting) و پخش کردن مطالب و اطلاع‌رسانی آخرین خبرها در تلگرام هستند و اغلب نه به وسیله‌ی افراد که توسط وب‌سایت‌ها یا مراجع پرمخاطب استفاده می‌شوند. مخاطبان به راحتی می‌توانند مطالب وب‌سایت مورد نظرشان را از طریق آن‌ها دنبال کنند و تفاوت‌شان با گروه در این است که در گروه‌های تلگرامی همه‌ی اعضا قادر به ارسال پیام هستند، اما در کانال‌ها، تنها اعضایی که توسط مدیر کانال مشخص شده‌اند، می‌توانند برای مخاطبان کانال، پیام ارسال کنند.

telegram channels

البته تفاوت‌های دیگری هم وجود دارد که بیش‌تر برای وب‌سایت‌های استفاده‌کننده مهم است تا برای مخاطبان. می‌توانید برای آشنایی کامل با کانال‌های تلگرامی، به این مطلب در وبلاگ تلگرام مراجعه کنید.

تا آن‌جا که به ما و شما مربوط می‌شود، می‌توانید تخفیفان‌های روز و دیگر مطالب سایت تخفیفان را به راحتی در تلگرام دنبال کنید و همیشه در کنار ما باشید.

کانال تلگرام تخفیفان