ازدواج یک تصمیم مهم است و شما باید مطمئن شوید مردی که انتخاب می‌کنید ویژگی‌های مناسبی دارد. شناخت فرد مناسب برای ازدواج به زمان نیاز دارد ولی اگر نشانه‌های یک مرد خوب را بشناسید، این ویژگی‌ها در شناخت بهتر و تصمیم‌گیری به شما کمک می‌کنند. در ادامه‌ی این مقاله، با ۱۰ عادت کوچک آشنا می‌شویم که وجودش در مردها، به شما می‌گوید آن فرد برای ازدواج با شما مناسب است. با مجله تخفیفان همراه باشید.

۱- روز را با محبت به شما آغاز می‌کند.

هر روز شروعی دوباره است و او هر روزش را با محبت به شما شروع می‌کند. این کار نه تنها باعث می‌شود شما روز خوبی داشته باشید، بلکه یکی از ساده‌ترین راه‌هایی است که نشان می‌دهد عشق او به شما پایدار است.

۲- به حرف‌های شما گوش می‌کند.

یعد از یک روز خوب، یک روز بد، یک روز کاریِ طولانی و در واقع همیشه، آماده‌ی شنیدن حرف‌های شما است. با حوصله به حرف‌های شما گوش می‌کند و پس از تمام شدن حرف‌های شما، تصمیماتی که در آن روز گرفته اید را تایید و از شما حمایت می‌کند. همان‌طور که شما از او حمایت می‌کنید، او نیز از شما حمایت می‌کند.

۳- آشپزی می‌کند.

البته همیشه می‌توان به راحتی به رستوران غذا سفارش داد، اما یک مرد ایده‌آل ترجیح می‌دهد به جای رستوران برای خانواده‌اش یک غذای ساده درست کند. هیچ چیز بهتر از این نیست که بعد از یک روز کاری به خانه برگردید و یک غذای خانگی خوشمزه بخورید.

۴- شما را در آغوش می‌گیرد.

در پایان روز در حالی که یک فنجان چای می‌خورید و کتاب می‌خوانید یا فیلم تماشا می‌کنید، او در کنار شما است و شما را در آغوش می‌گیرد. البته این فقط به معنای در کنار شما نشستن و بغل کردن و تماشای فیلم نیست؛ بلکه در حالی که شما را بغل کرده، به شما محبت می‌کند، یا برایتان چای می‌آورد و حتی گاهی پایتان را ماساژ می‌دهد.

۵- برای خوشحالی شما هر کاری می‌کند.

او برای خوشحالی شما هر کاری انجام می‌دهد. هر وقت شما بخواهید به پارک یا سینما می‌روید و یا اگر کمی هیجان و ماجراجویی بخواهید با شما همراه می‌شود.

۶- از بودن با خانواده و دوستان شما لذت می‌برد.

ازدواج مانند قراردادی طولانی مدت است و این نکته بسیار مهم است که افرادی که با هم ازدواج می‌کنند از بودن با هم لذت برده و به هم احترام بگذارند. او خانواده و دوستان شما را دوست دارد و به خوبی با آن‌ها ارتباط برقرار می‌کند. او با کمال میل شما و دوستانتان را به مهمانی که می‌خواهید می‌برد و برای اینکه روز عید، ابتدا به دیدن خانواده شما یا خانواده‌ی خودش بروید، بحث نمی‌کند.

۷- عاشق بچه‌ها است.

او عاشق بازی کردن با یچه‌ها است و هنگامی که به دیدن خواهر یا برادرتان می‌روید با فرزندان آن‌ها بازی می‌کند. بچه‌ها در کنار او احساس امنیت می‌کنند، برای آن‌ها کتاب می‌خواند و در صورت نیاز با کمال میل آن‌ها را نگه می‌دارد تا شما به کارهایتان برسید.

۸- از نظر مالی احساس مسئولیت می‌کند.

صرف‌نظر از شغلی که دارد، او هیچ‌گاه بیش‌تر از درآمدش خرج نمی‌کند و همیشه صورتحساب‌هایش را به موقع پرداخت می‌کند. او همیشه برای آینده، به ویژه آینده‌ای در کنار شما، برنامه‌ریزی می‌کند.

۹- به شما توجه می‌کند.

همیشه چه در یک مهمانی معمولی یا در روز عید، به شما می‌گوید زیبا شده‌اید. حتی اگر در جایی شلوغ باشید، به شما نگاه و توجه می‌کند و به گونه‌ای رفتار می‌کند که انگار شما تنها فرد مهم آن جمع هستید و شما بدون اینکه او حرفی بزند این نکته را متوجه می‌شوید.

۱۰- از خودش مراقبت می‌کند.

حداقل ۵ بار در هفته ورزش‌های مختلف‌ مانند دوچرخه سواری، دویدن، بدن‌سازی یا صخره‌نوردی می‌کند. هم‌چنین او به ظاهرش اهمیت می‌دهد و همیشه خوش لباس است و بوی خوبی می‌دهد (البته به جز بعد از ورزش). علاوه بر سلامت جسمانی، مراقب سلامت روانی خودش نیز است و همیشه کتاب می‌خواند.

منبع: Lifehack

کانال تلگرام تخفیفان