در عکس‌ها، زنان (مثلا افراد معروف و بازیگران) را می‌بینید که ژست‌های متفاوت و زیبایی دارند. هیلاری کر از سایت WhoWhatWear.com، چند ترفند و توصیه‌ی تخصصی برای بهتر شدن عکس‌هایتان را بیان می‌کند. با مجله تخفیفان همراه باشید تا این ترفندها را بیش‌تر بشناسید.

وقتیpromo کسی خوش‌عکس است می‌داند چگونه خود را در مقابل دوربین بیاراید که زیباتر از همیشه جلوه کند و می‌داند چه حالتی به چهره‌اش دهد و چه رنگی بپوشد و چطور آرایش کند، پس برای خوش‌عکس‌تر شدن می‌توان کارهای زیادی انجام داد که در این مجال ما به ۱۰ مورد که برای خوش عکس شدن به شما کمک می‌کنند اشاره می‌کنیم.

۱- سمت چپ صورتتان به طرف دوربین باشد: به گفته‌ی گارانش دورِ (Garance Doré) عکاس مدلینگ و پژوهش چاپ شده در تحقیقات مغز تجربی (Experimental Brain Research)، معمولا سمت چپ عکس‌ها جذاب‌تر است.

۲- در عکس‌های گروهی نزدیک دوربین نایستید: نزدیک دوربین استادن به طرز بدی شما را بزرگتر نشان می‌دهد؛ توصیه می‌کنیم در کنار بقیه افراد و با فاصله از دوربین بایستید.

۳- برای عکس‌های تمام قد از زاویه‌ی پایین‌تر استفاده کنید: براساس «کریسل لیم» که وبلاگ‌نویس مد است، زاویه‌ی پایین‌تر، هیکل شما را از نظر بصری کشیده می‌کند.

۴- مستقیما روبروی دوربین نایستید: کمی سرتان را کج کنید. هنگامی که روبروی دوربین نمی‌ایستید، استخوان گونه‌تان برجسته می‌شود.

۵- در عکس‌های نشسته از زاویه بالا عکس بگیرید: هنگامی که نشسته عکس می‌گیرید، کمی سرتان را خم کرده و از زاویه بالا عکس بگیرید.

۶- برای لاغرتر شدن کمی کج بایستید: در عکس‌های تمام قد، کمی کج بایستید تا در عکس لاغرتر به نظر برسید.

۷- لبخند بزنید: قبل از لبخند زدن، چشم‌هایتان را ببندید، نفس عمیقی بکشید و قبل از عکس گرفتن چشم‌هایتان را باز کنید؛ مطمئن باشید این کار خیلی موثر است.

۸- هنگامی که لبخند می‌زنید، زبانتان را پشت دندان‌هایتان بگذارید: هنگامی که زبانتان را پشت دندان‌هایتان قرار می‌دهید، دیگر لبخندتان خیلی بزرگ و مصنوعی نمی‌شود.

۹- برای کم شدن قرمزی جشم، به نور نگاه کنید: قبل از عکس گرفتن به منبع نور نگاه کنید. این کار باعث کوچک شدن مردمک چشم شده بنابراین از قرمز شدن چشم در عکس جلوگیری می‌کند.

۱۰- به جای «سیب» بگویید «مانی»: حرف «ی» در آخر «مانی» کمک می‌کند لبخند زیباتری داشته باشید.

منبع: About.com

کانال تلگرام تخفیفان