در هفته‌‌های گذشته و به مناسبت فرا رسیدن روز دانشجو، جشنواره‌ی مفصلی با عنوان «جشنواره روز دانشجو» در تخفیفان تدارک دیده بودیم؛ که شرکت‌کنندگان می‌توانستند پس از انتخاب دانشگاه مورد نظرشان، از تخفیف‌های ویژه‌ی جشنواره بهره برده و سرویس یا محصولات مورد نیازشان را تهیه کنند.

اما جدا از تخفیف‌های مخصوص جشنواره، جایزه‌هایی هم به همین مناسبت تدارک دیده بودیم. یک جایزه‌ی ویژه به ارزش ۲۵۰ هزار تومان، برای برنده‌ی اصلی جشنواره و جایزه‌ی دیگر، ۵۰ هزار ریال اعتبار هدیه برای خریدارانی که از طریق دانشگاه برتر جشنواره، خرید کرده بودند. دانشگاه برتر جشنواره، یعنی دانشگاهی که بیش‌ترین انتخاب را از سوی کاربران تخفیفان به خودش اختصاص داده بود.

در روزهای گذشته و پس از مشخص شدن نتایج جشنواره، به قول خود وفا کردیم و جوایز به برندگان تقدیم شد. ۵۰ هزار ریال اعتبار هدیه به خریدارانی که با انتخاب «دانشگاه تهران»، خرید کرده بودند تعلق گرفته است و جایزه‌ی ویژه‌ی جشنواره هم به سرکار خانم «شیده رضایی» تقدیم شده است.

جایزه‌ی خانم رضایی، ۳ کالای دیجیتال به ارزش ۲۵۰ هزار تومان بوده است که با افتخار تقدیم ایشان شده است.

جوایز جشنواره روز دانشجو تقدیم برندگان شد

لازم به ذکر است که بعد از «دانشگاه تهران»، «دانشگاه آزاد تحقیقات» و «دانشگاه آزاد شمال»، رتبه‌های دوم و سوم را بین دانشگاه‌ها به دست آورده‌اند و به ترتیب، دارای بیش‌ترین میزان خریدها بوده‌اند.

جوایز جشنواره روز دانشجو تقدیم برندگان شد

تخفیفان امیدوار است با همراهی و همدلی شما، جشنواره‌های بیش‌تر و اتفاقات قشنگ‌تری را در آینده شاهد باشیم و جوایز بزرگ‌تر و ارزشمندتری را تقدیم شما عزیزان کنیم.

هرچند همه‌ی این‌ها، بهانه‌هایی‌ست برای کنار شما بودن.

به همراهی شما مفتخریم.

کانال تلگرام تخفیفان