همه‌ی زن‌ها یک چیز شی خاص دارند مثلا یک جفت کفش گران، لباس مشکی و کلاسیک که با هر چیزی سِت می‌شود. اما درباره‌ی آرایش چطور؟ گاهی ایجاد نگاهی تازه و زیبا به کمی تمرین نیاز دارد و هر کسی به یک چیز خاص نیاز دارد که استفاده از آن راحت بوده و در عین حال بتوانید هر جایی از آن استفاده کنید. سایه‌ی دودی معمولا با هر رنگ چشمی زیبا است و یکی از جذاب‌ترین و پر استفاده‌ترین رنگ‌‌ها در میان رنگ‌های آرایشی است.

در ادامه مطلب با مجله تخفیفان همراه باشید و برای اطلاع از تخفیف‌های زیبایی و آرایشی به سایت اصلی تخفیفان مراجعه کنید. همچنین برای آموزش آرایش چشم به مطلب چگونه کاری کنیم که چشم‌هایمان درشت تر دیده شوند مراجعه کنید.

سایه چشم دودی برای همه رنگ چشم

ایجاد آرایش دودی برای چشم از آن چه فکر می‌کنید ساده‌تر است و تنها به چند محصول آرایشی نیاز دارد. برای ایجاد آرایش دودی و برنزه برای چشم‌ها، چند نکته را توضیح می‌دهیم:

۱- زیر سایه: تمام سطح پلک را یک سایه بزنید که تا زیر ابرو را بپوشاند، می‌توانید از سایه روشن استفاده کنید. اگر از رنگ‌های روشن استفاده کنید قرمزی و رگ‌های روی پلک را می‌پوشاند. زیر سایه مانع خراب و چروک شدن سایه می‌شود در نتیجه سایه‌چشم شما تمام روز باقی می‌ماند.

۲- ضربه: سایه‌ای کرم رنگ برنزه بر پلک بزنید و با انگشت حرکات ضربه‌ای بر آن بزنید. بهترین چیز درباره‌ی این آرایش این است که هر چه تیره‌تر باشد بهتر است زیرا بدون نگران بودن درباره‌ی خوب و بی‌عیب بودن، می‌توان این سایه را استفاده کرد. سایه‌ی کرم رنگ را به تمام سطح پلک بزنید و با حرکات آرام انگشت آن رابر پلک درست کنید.

۳- ترکیب: برس سایه را بردارید و آن را در رنگ قهوه‌ای روشن یا طلایی بزنید و سپس بر روی چین‌ها در گوشه‌ی چشم بزنید. در این نقطه است که نگاه یکپارچه می‌شود.

۴- های‌لایت: یک رنگ های‌لایت ثابت بر زیر ابرو بزنید می‌توانید از پودر صورت یا کرم به همراه سایه‌چشم به رنگ شامپاینی روشن استفاده کنید، فقط مطمئن شوید رنگ خیلی سرد نباشند. اگر های‌لایت خیلی بی‌روح باشد، زیبا و جذاب نیست و توجه را جلب نمی‌کند.

۵- خط چشم: در آخر خط چشم بکشید. اگر خط چشم صاف و درست نشد مهم نیست زیرا می‌توانید با کمی سایه برنز آن را محو کنید. اگر می‌خواهید نگاه جذاب‌تری داشته باشید داخل چشم نیز خط چشم بکشید. در نهایت ریمل بزنید تا مژه‌ها ضخیم و پر شوند.

منبع: About

کانال تلگرام تخفیفان