مهاجرت و مسافرت طولانی‌مدت می‌توانند دلایلی برای جا‌به‌جایی افراد باشند. نقل مکان به شهر یا کشوری دیگر به دلایل کاری و شخصی، هم جذاب است و هم گاهی دلهره آور. افراد از ملاقات با افراد جدید می‌ترسند و نگران این هستند که چگونه با افراد جدید آشنا شده و دایره‌ای از دوستان برای خود تشکیل دهند. در این مطلب بخش روابط و خانواده مجله تخفیفان، همراه شما هستیم با آموزش ارتباط برقرار کردن و پیدا کردن دوست در شهر جدید.

اگر می‌خواهید زمان خوشی را در کنار دوستان جدیدتان سپری کنید، سری به تخفیفان‌های تفریحی و ورزشی وبسایت تخفیفان بزنید.

چگونه در شهر و مکان جدید دوست پیدا کنیم؟

به بقیه بگویید که به تازگی به این شهر آمده‌اید.

چگونه در شهر و مکان جدید دوست پیدا کنیم؟به همکاران، هم‌کلاسی‌ها و اطرافیان جدید خود اطلاع بدهید که در این شهر تازه وارد هستید و کسی را نمی‌شناسید. معمولا افراد در این مواقع سعی می‌کنند به شما کمک کنند. جاهای تفریحی را به شما معرفی می‌کنند و سعی می‌کنند شما احساس راحتی کنید. حتی ممکن است شما را به میهمانی دعوت کنند تا با دوستان آنها آشنا شوید.


به فعالیت‌های گروهی ملحق شوید.

چگونه در شهر و مکان جدید دوست پیدا کنیم؟گروه‌های کاربری که فعالیت مورد علاقه‌ی شما مثلا کتاب خواندن یا فیلم دیدن را انجام می‌دهند پیدا کنید. سعی کنید در آنها عضو شوید و در جلسات شرکت کنید. بدین ترتیب دوستانی پیدا خواهید کرد که علایق مشترک با شما دارند.


در کارهای خیرخواهانه و داوطلبانه شرکت کنید.

چگونه در شهر و مکان جدید دوست پیدا کنیم؟سازمان‌های غیر انتفاعی یا NGO ها تقریبا در تمام جهان وجود دارند. سعی کنید در آنها فعالیت کنید و به عنوان یک عضو فعال، افراد را به خود جذب کنید. افرادی که در این گروه‌ها فعالیت می‌کنند عموما افرادی خون‌گرم و اجتماعی هستند و می‌توانند دوستان خوبی برای شما باشند.


گروه‌های کاری و شغلی را پیدا کنید.

چگونه در شهر و مکان جدید دوست پیدا کنیم؟بوسیله‌ی سرویس‌های آنلاین می‌توانید گروه‌های کاری و انجمن‌هایی که موضوع بحثشان در مورد شغل شماست پیدا کنید. در این گروه‌ها عضو شوید و در بحث‌ها شرکت کنید. با این روش می‌توانید دوستان مجازی مفید برای خود پیدا کنید و بعدا آنها را از نزدیک ملاقات کنید.

پیش‌قدم باشید.

چگونه در شهر و مکان جدید دوست پیدا کنیم؟فراموش نکنید که هرکدام از موارد بالا را که برای پیدا کردن دوست انتخاب کنید، مساله‌ی اصلی شما هستید که باید با روی خوش از افراد جدید استقبال کنید. در گروه‌ها خون‌گرم و اجتماعی باشید. در مورد علایق خود به راحتی صحبت کنید. شروع کننده‌ی بحث‌ها باشید و خلاصه هر چه فعالیت خود را در گروه‌ها و بین افراد بیشتر کنید، راحت‌تر و زودتر با جامعه‌ی جدید آشنا شده و دوستان جدید پیدا می کنید.

منبع: About

کانال تلگرام تخفیفان