بسته بندی وسایل برای سفر برای داشتن سفری سبک و راحت بسیار مهم است. شما باید بتوانید وسایل خود را در کوچک‌ترین جای ممکن جاسازی کنید. در این مطلب آموزشی از بخش سفر و گردشگری، با تصاویری از بسته بندی‌های مفید و روش انجام آنها برای سفر در خدمت شما هستیم. با مجله تخفیفان همراه باشید.

اگر قصد سفرهای آخر هفته‌ای با خانواده دارید، تورهای یک روزه مسافرتی تخفیفان را از دست ندهید.

آموزش‌های جالب و مفید بسته بندی وسایل برای سفر

اتوی مو را داخل دستگیره‌ی ظروف بپیچید.

آموزش‌های جالب و مفید بسته بندی وسایل برای سفر

اگر به تمیزی مسواک‌ها در هتل‌ محل اقامت اهمیت می‌دهید آنها را این‌گونه با گیره‌ی لباس نگه‌دارید تا با سطح روشویی هتل تماس نداشته باشد.

آموزش‌های جالب و مفید بسته بندی وسایل برای سفراز یک جعبه‌‌ی خالی لنز استفاده کنید و لوسیون‌ها و کرم‌های خود را در فضای کوچک نگه‌ دارید.

آموزش‌های جالب و مفید بسته بندی وسایل برای سفرباز هم جعبه‌های پزشکی، گوش‌پاک‌کن را در ظرف قرص خالی نگه‌دارید.

آموزش‌های جالب و مفید بسته بندی وسایل برای سفرکمربندهای اضافی را داخل یقه و آستین لباس‌ها نگه‌دارید.

آموزش‌های جالب و مفید بسته بندی وسایل برای سفرحوله‌های یک‌بار مصرف سر‌خشک‌کن هتل‌ها را نگه‌دارید تا در مواقع ضروری کفش‌ها را داخل آنها بگذارید.

آموزش‌های جالب و مفید بسته بندی وسایل برای سفردرب شامپوها و لوسیون‌ها را با پلاستیک عایق کنید.

آموزش‌های جالب و مفید بسته بندی وسایل برای سفرجواهرات را داخل ظرف قرص نگه دارید.

آموزش‌های جالب و مفید بسته بندی وسایل برای سفر

همیشه یک پارچه نخی یا روسری کهنه‌ی نخی همراه داشته باشید چون استفاده‌های زیادی در سفر دارد. به عنوان حوله و خشک کن و تمیز کننده و …

آموزش‌های جالب و مفید بسته بندی وسایل برای سفردر داخل کفش‌ها، دستمال مرطوب بگذارید تا هم میکروب‌ها را از بین ببرد و هم بوی کفش چمدان شما را بدبو نکند.

آموزش‌های جالب و مفید بسته بندی وسایل برای سفریک توصیه‌ی اقتصادی: ظرف خالی آب معدنی همراه داشته باشید تا آب معدنی گران در فرودگاه نخرید. می‌توانید ظرف خالی را با آب آب‌سرد‌کن پر کنید.

آموزش‌های جالب و مفید بسته بندی وسایل برای سفرروی تیغ را با گیره‌ی کاغذ بپوشانید تا منجر به حادثه نشود و دست خود را زخم نکنید.

آموزش‌های جالب و مفید بسته بندی وسایل برای سفربرای جلوگیری از چروک شدن لباس‌ها، آنها را داخل پلاستیک‌های خشک‌شویی بگذارید.

آموزش‌های جالب و مفید بسته بندی وسایل برای سفربرای صرفه‌جوی و جلوگیری از ریختن شامپوها در چمدان، از شامپوهای جامد استفاده کنید.

آموزش‌های جالب و مفید بسته بندی وسایل برای سفربا استفاده از یک گیره‌ی کاغذ، زیپ‌های چمدان را محکم کنید تا به طور اتفاقی باز نشوند.

آموزش‌های جالب و مفید بسته بندی وسایل برای سفراگر مدت زیادی در سفر خواهید بود، از وسایل شستشوی سفری غافل نشوید چون ممکن است مقصد شما ماشین لباسشویی نداشته باشد.

آموزش‌های جالب و مفید بسته بندی وسایل برای سفر

منبع: About.com

کانال تلگرام تخفیفان