در این مقاله با ما در مجله تخفیفان همراه باشید تا به شما بگوییم یک سالن تخصصی ناخن باید چه ویژگی‌هایی داشته باشد، برای اطلاع از آخرین تخفیف‌های زیبایی و آرایشی به سایت اصلی تخفیفان مراجعه کنید. همچنین برای خواندن مطالب بیش‌تر به ۳ اشتباه در آرایش که شما را پیرتر می‌کند مراجعه کنید.

۶ نشانه یک سالن خوب تخصصی ناخن

۶ نشانه یک سالن خوب تخصصی ناخن

۱- همه‌ی وسایل مطابق اصول بهداشتی است.

مهم‌تری چیز در سالن‌های ناخن بهداشتی بودن وسایل است زیرا انواع باکتری‌ها و حتی خون ممکن است روی این وسایل باشند. قطعا نمی‌خواهید همان سوهان ناخنی که به تازگی برای مشتری دیگری استفاده شده برای شما نیز استفاده شود. مطمئن شوید که آرایشگرتان از وسیله‌ی دیگری برای شما استفاده می‌کند یا قبل از استفاده آن وسیله را تمیز و استرلیزه می‌کند (می‌توانید بگویید جلوی شما وسایل را تمیز کنند).

۲- بعد از هر مشتری وان پاشویه را تمیز می‌کنند.

بعد از هر پدیکور وان پاشویه باید تمیز و ضدعفونی شود. اگر متوجه شدید کسی وان حمام را تمیز نکرد یا بلافاصله بعد از مشتری قبلی از شما خواستند از وان او استفاده کنید، پس این سالن مناسب نیست.

۳- برای استر (لایه) روی ناخن از مواد خوب استفاده می‌کنند.

ممکن است تصور کنید اگر هزینه‌ی مانیکور کم باشد خوب است اما بعضی سالن‌ها برای استر روی ناخن از مواد ارزان استفاده می‌کنند و به این طریق هزینه‌ی کم‌تری دارند. همه‌ی مواد مثل هم درست نشده‌اند پس سالن‌های که از برندهای معروف استفاده می‌کنند انتخاب خوبی هستند. اگر کمی بیش‌تر برای مانیکور پول خرج کنید بهتر از آن است که بعد از بیرون رفتن از سالن ناخن‌تان خراب شود. اگر به سالنی رفتید که دارای مانیکور ارزان و مواد بدون نام است بهتر است از آنجا خارج شوید و به جایی بروید که از مواد شناخته شده استفاده می‌کنند.

۴- از آخرین مجموعه رنگ‌ها استفاده می‌کنند.

سالن‌ها باید مجموعه رنگ‌های مختلفی داشته باشند. بهترین سالن‌های ناخن از محصولات برندهای معروف برای همه‌ی مشتریانشان استفاده می‌کنند. به این ترتیب شما همیشه می‌توانید رنگ‌های جدید را ببینید و مناسب‌ترین و به روزترین رنگ را استفاده کنید. اگر رنگ‌های زیبا را فقط روی ناخن خانم‌ها و مجلات تخصصی می‌بینید زمان آن فرا رسیده سالن دیگری انتخاب کنید.

۵- برای پوشیدن کت، کفش یا برداشتن کیف‌تان به شما کمک می‌کنند.

وقتی ناخن‌هایتان خیس است پوشیدن کت، یا کفش یا برداشتن کیف‌تان برای رفتن به بخش خشک کردن ناخن کمی سخت است اما در یک سالن خوب کارکنان رفتار دوستانه‌ای دارند و به شما کمک می‌کنند. در زمستان سالن‌ها باید روغن ناخن یا پوشش مخصوص ناخن داشته باشند تا به راحتی و بدون نگرانی از خراب شدن ناخن دستکش و کفش‌هایتان را بپوشید.

۶- قبل از شروع کار پول را پرداخت می‌کنید.

در حالی که به نظر می‌رسد پرداخت پول قبل از انجام کار، منطقی نیست اما اگر ناخن‌هایتان خیس باشد برای پرداخت پول دچار مشکل می‌شوید. پرداخت پول به شما بستگی دارد اما یک سالن خوب پیشنهاد می‌کند قبل از پولیش پول را پرداخت کنید.

منبع: About.com

کانال تلگرام تخفیفان