داشتن رژیم غذایی مناسب برای حفظ سلامت بسیار مهم است. چیزهایی که ما در طول شبانه‌روز می‌خوریم تاثیر مستقیم بر سلامت جسم و روح ما دارند. اگر رژیم غذایی ناسالمی داشته باشیم، انواع بیماری‌ها از گوارشی تا فشار خون منتظر ما خواهند بود. شاید برای شما هم این سوال پیش آمده باشد که رژیم غذایی یک ورزشکار برای حفظ تناسب اندام در کنار قدرت و سلامت عضلات چگونه است؟ در این مطلب مجله تخفیفان رژیم غذایی قهرمان اسکی المپیک Julia Mancuso را با هم بررسی می‌کنیم.

در ضمن بین تخفیفان‌های رستوران و کافی شاپ وبسایت تخفیفان، نمونه‌های زیادی از رستوران‌ها با غذاهای سالم را می‌توانید پیدا کنید.

قهرمان اسکی مورد نظر ما برای کمک به نگارش مطلب، تصاویر و توضیحاتی از وعده‌های غذایی یک روز خود که در آن به تمرین‌های عادی می‌پرداخته است را ارسال کرده است.

صبحانه

رژیم غذایی یک ورزشکار المپیکی چگونه است؟جوی خرد شده به همراه مغزیجات با یک فنجان بزرگ قهوه برای انرژی اول صبح!

آبمیوه‌ی میان‌وعده

رژیم غذایی یک ورزشکار المپیکی چگونه است؟آبمیوه‌ی مرکب چغندر که از سیب، پرتقال، گریپ فروت، زنجبیل، چغندر، و آناناس تشکیل شده است. این آبمیوه انرژی بدن او را دوباره افزایش می‌دهد.

نهار

Hearty Salad_Julia Lunch_604_1سالاد سبزیجات متشکل از آروگولا [Aruula] که نوعی سبزی معطر است به همراه سبزیجات معطر دیگر و گردو کاهو با سس روغن کم‌چرب و سرکه. مطمئنا این نهاری نیست که هر فرد عادی بتواند در رژیم غذایی خود جای دهد.

وعده‌ی بعد از تمرین

ZICO and Banana Combo_604_1آب نارگیل شکلاتی به همراه موز. این میان‌وعده به دلیل داشتن پتاسیم انرژی بدن را تامین می‌کند و نیز از آب از دست رفته‌ی بدن را به سرعت تامین می‌کند.

شام

Turkey Chili with Red Wine_604_1خوراک مخصوص بوقلمون تند برای انتهای یک روز سخت و پرکار.

رعایت کردن رژیم ورزشکاران برای افراد عادی دشوار است و حتی ممکن است برای آنها مضر باشد. بهتر است یک رژیم غذایی مناسب با وضعیت جسمی خود انتخاب کنید و به آن پای‌بند باشید. نمونه‌ی بالا فقط مثالی از پای‌بندی و نظم در خوراک در رژیم غذایی بود که مهم‌ترین بخش خوراک یک ورزشکار است.

منبع: Greatist

کانال تلگرام تخفیفان