امروزه زوج‌های جوان حداکثر تلاش خود را می‌کنند تا عشق را در زندگی خود جاری کنند و این عشق را تا سال‌های زیاد در رابطه‌ی خود حفظ کنند. بسیاری از ما دوست داریم زندگی مشترکمان شبیه فیلم‌های رمانتیک و عاشقانه باشد. اما تعداد کمی از خانواده‌ها می‌توانند چنین روابط عاشقانه‌ای را برای مدت زیاد پایدار نگه دارند. با بخش روابط و خانواده مجله تخفیفان همراه باشید تا با نمونه‌ای مثال‌زدنی از عشق ابدی آشنا شوید.

اگر به دنبال سفرهای خانوادگی با قیمت مناسب هستید، حتما تخفیفان‌های مسافرتی وبسایت تخفیفان را مشاهده کنید.

عشق ابدی یک زوج کهنسال

عشق ابدی یک زوج کهنسال

زندگی این زوج مانند داستان فیلم The Notebook است. اما این زندگی یک تفاوت اساسی با فیلم دارد و آن این است که تخیلی نیست و تمام عشق و علاقه‌ی جاری در آن واقعی و قابل لمس است.

جک پاتر [Jack Potter] و همسرش فیلیس [Phyllis] در سال ۱۹۴۱ با هم آشنا شدند و زندگی مشترک آنها عمری بیش از ۷۰ سال دارد. جک می‌گوید انگار همین دیروز بود که با فیلیس آشنا شدم و هنوز مانند روز اول او را دوست دارم. فیلیس اکنون از بیماری روانی رنج می‌برد و در آسایشگاه بستری است اما جک هر روز به ملاقات او می‌رود و با مرور خاطرات گذشته عشقشان را تازه نگه می‌دارد. فیلیس برای او همه‌ی زندگی است و حاظر است تمام زندگی‌اش را بدهد تا او دوباره سلامتی خودش را پیدا کند.عشق ابدی یک زوج کهنسالجک در تمام دوران زندگی مشترکشان، خاطرات و اتفاقات مشترک و حتی صحبت‌هایشان را در دفترچه‌ای جمع‌آوری کرده است. هر بار که به دیدار فیلیس می‌رود، دفترچه خود را به همراه می‌برد و اگرچه فیلیس خیلی از این اتفاقات را به یاد نمی‌آورد، جک تلاش می‌کند خاطرات گذشته را برای او مرور کند.عشق ابدی یک زوج کهنسالراز زندگی این زوج کهنسال می‌تواند در علایق و خاطرات مشترک آنها باشد. آنها مکان‌ها و اتفاقات زیادی را به طور مشترک با هم سپری کرده‌اند و یادآوری آنها، زندگی این دو نفر را هنوز عاشقانه و زیبا نگاه داشته است.

منبع: Lifehack

کانال تلگرام تخفیفان