ما اینجاییم تا سبک زندگی شما را قلقلک بدهیم!

مجله تخفیفان در مهرماه ۱۳۹۴ کارش را آغاز کرده است. و تلاش داریم، یک محیط زنده و پویا در موضوعات مرتبط با سبک زندگی ایجاد کنیم که به منبع قابل اعتنایی برای علاقه‌مندان این حوزه تبدیل شود. آن‌چه ما را در این راه قرار داده، کمبود محتوای باکیفیت و بومی در حوزه‌ی سبک زندگی است.

ما در تیم نویسندگان تخفیفان، مثل همه‌ی شما، هر کدام علاقه‌مندی‌ها و گرایش‌های خاص خود را داریم و سعی می‌کنیم با مهارتی که در تولید محتوای حرفه‌ای در خود می‌بینیم، موضوعاتی را پیگیری کنیم که عملا در زندگی و روزمره‌ی انسان‌ها، تاثیرگذار باشند. از این رو، تمرکز اصلی ما بر موضوعات سلامت، غذا و تغذیه، مد و زیبایی، روابط و خانواده، کتاب و ادبیات، سفر و گردشگری، کسب‌و‌کار و موفقیت خواهد بود. و همه‌ی این حوزه‌ها را از وجه ارتباطشان با زندگی و سبک زندگی انسان دنبال خواهیم کرد و نه لزوما از زاویه‌ی تخصصی هر موضوع.

مطالب و مقالات منتشر شده در مجله تخفیفان، اخبار روزانه یا رویدادهای گذرا نیستند. ما، این‌جا، سعی داریم اطلاعاتی به مخاطبانمان ارائه کنیم که همیشه و هر زمان، کاربرد و ارزش خود را حفظ کنند. هدف ما انتشار آن‌گونه مقالاتی‌ست که گوشه‌ای از زندگی شما را شیرین‌تر، لذت‌بخش‌تر و مفیدتر بکند؛ و این ممکن نخواهد بود، مگر با حضور و همراهی شما.

شبکه‌های اجتماعی مجله تخفیفان

فیس‌بوک | توییتر | اینستاگرام | آپارات | کانال تلگرام